Zvláštní kategorie AURA

Soutěž o nejlepší sborovou úpravu nebo autorskou skladbu v oblasti populární hudby bude i v tomto roce. 

Na našich stránkách jsou umístěna autorizovaná aranžmá, která si zúčastněné sbory budou moci stáhnout a provést v rámci svého soutěžního vystoupení. Během sobotního vyhlášení výsledků budou autorům nejlepších aranžmá uděleny ceny.

Zveřejnění těchto aranžmá je možné pouze se svolením autora, který si je obstará od autora, případně vlastníka autorských práv skladby.

Své skladby spolu s autorizací zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Termín není určen. Došlá aranžmá budou po jejich schválení radou AURY průběžně přidávána na web JP. Otázka jejich výběru a nácviku je v kompetenci zúčastněných sborů.

Pokud hodláte skladbu prezentovat na letošním ročníku se svým sborem a nechcete, aby ji interpretoval také někdo jiný, pošlete ji „na poslední chvíli“, případně požádejte o její zveřejnění těsně před soutěží. Skladba by však měla zůstat v archivu pro další ročník.

Prosíme autory zaslaných aranžmá také o souhlas s jejich případným vydáním v hudebním časopise AURA MUSICA.

Jednotlivá aranžmá mohou být podle zájmu prodiskutována s porotou v průběhu sobotního večera nebo po nedělním workshopu 6. 10. 2019.

aura