Organizační pokyny

Předběžná přihláška

Od začátku dubna do 25. 6. 2024 budete moci vyplnit jednoduchou předběžnou přihlášku. Pokud na svých webových stránkách nemáte dostupnou zvukovou ukázku vašeho sboru z poslední doby, prosíme o její zaslání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Krátce po 25. 6. vás na email budeme informovat o přijetí resp. případném zamítnutí vaší účasti na letošním ročníku festivalu.  

Registrace

V případě vašeho přijetí na festival a po zaplacení 1. části účastnického poplatku (viz. dále) budete moci vyplnit registraci. V registraci budete moci upravovat soutěžní repertoár, podklady pro tisk (fotografii a popis vašeho sboru), objednané jídlo apod. Podrobná registrace bude uzavřena 15. 9. 2024.

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek sestává ze dvou částí.

1. část - za sbor - účastnický poplatek za soutěžící sbor je 2000,- Kč. Tuto část prosím uhraďte na účet 8337441/0100 (ZUŠ Jirkov) a kopii dokladu o zaplacení zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poté vám zašleme přístupový odkaz k vyplnění registrace. Sborům, které jsou členy UČPS, poskytujeme slevu 10 % na tuto 1. část účastnického poplatku. Při zrušení účasti sboru na festivalu se tento poplatek nevrací.

2. část - za sboristu - účastnický poplatek za každého člena sboru je 100,- Kč . Tuto druhou část účastnického poplatku je třeba uhradit nejpozději během konání festivalu. Pokud sboristé účinkují ve více sborech, platí tuto část poplatku pouze jednou.

Repertoár

Soutěžící sbory zašlou noty pro porotu v pěti kopiích na adresu ZUŠ Jirkov (Chomutovská 267, 431 11 Jirkov). Soutěže AURA a AURIX se mohou zúčastnit pouze soutěžící sbory. Více v sekci Aura + Aurix.

Doprava, ubytování a strava

Doprava sborů je na vlastní náklady.

V případě zájmu můžete využít možnosti ubytování v zapůjčené tělocvičně.

Sborům rádi pomůžeme při zajištění stravování. Součástí podrobného registračního dotazníku (ten budete moci vyplnit až po zaplacení 1. části účastnického poplatku) je i přesný jídelníček, v němž si budete moci objednat příslušný počet jídel pro váš sbor. Stravování probíhá na Červeném Hrádku a zahrnuje jen sobotní oběd a večeři. Soutěžící jsou však zváni na skromný páteční raut po skončení koncertu, bagetu po sobotním Slavnostním koncertu a na nedělní raut po skončení workshopu.

Objednané stravování je třeba uhradit do 20. 9. 2024 na číslo účtu 35-6569450257/0100. Jako variabilní symbol uveďte 1122 a do zprávy pro příjemce napište jméno vašeho sboru.

Doprovodné akce

Účastníci festivalu jsou v sobotu večer zváni na společenské setkání, na kterém bude malé pohoštění, živá hudba, neformální beseda s porotou…

Součástí festivalu jsou také „Koncerty v regionu“, kterých se, věříme, aktivně pěvecky zúčastníte.