Organizační pokyny

Registrace

Od 21. 4. do 15. 8. 2022 budete moci vyplnit jednoduchý přihláškový formulář.

Pokud na svých webových stránkách nemáte dostupnou zvukovou ukázku vašeho sboru z poslední doby, prosíme o její zaslání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do 15. 8. 2022 budeme očekávat přijetí první části účastnického poplatku.

Platba

Účastnický poplatek prosím uhraďte na účet 8337441/0100 (ZUŠ Jirkov) a poté vám zašleme přístupový kód k vyplnění podrobného registračního dotazníku. Kopii dokladu o zaplacení zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Účastnický poplatek sestává z částky za sbor (za soutěžící sbor je to 2000 Kč, za nesoutěžní sbor je to 1000 Kč) + 100 Kč za každého člena sboru. Tuto druhou část účastnického poplatku je třeba uhradit nejpozději během konání festivalu. Pokud sboristé účinkují ve více sborech, platí tuto část poplatku pouze jednou. Sborům, které jsou členy UČPS, poskytujeme slevu 10 % na 1. část účastnického poplatku. Při zrušení účasti sboru na festivalu se tento poplatek nevrací.

Podrobná registrace bude uzavřena 15. 9. 2022. Do té doby lze registraci editovat – měnit repertoár, objednané jídlo apod.

Repertoár

Soutěžící sbory zašlou noty pro porotu v pěti kopiích na adresu ZUŠ Jirkov (Chomutovská 267, 431 11 Jirkov). Soutěže AURA a AURIX se mohou zúčastnit pouze soutěžící sbory. Více v sekci Aura + Aurix.

Ubytování a strava

Vzhledem k okolnostem nebudeme na letošním Písňovaru zprostředkovávat ubytování. 

Doprava sborů je na vlastní náklady.

Sborům rádi pomůžeme při zajištění stravování. Součástí podrobného registračního dotazníku (ten budete moci vyplnit až po zaplacení účastnického poplatku) je i přesný jídelníček, v němž si budete moci objednat příslušný počet jídel pro váš sbor. Stravování probíhá na Červeném Hrádku, a to jen sobotní oběd a večeře. Soutěžící jsou však zváni na skromný páteční raut po skončení koncertu, bagetu po sobotním Slavnostním koncertu a na nedělní raut po skončení workshopu.

Objednané stravování je třeba uhradit do 16. 9. 2022 na číslo účtu 35-6569450257/0100. Jako variabilní symbol uveďte 1122 a do zprávy pro příjemce napište jméno vašeho sboru.

Doprovodné akce

Účastníci festivalu jsou v sobotu večer zváni na společenské setkání, na kterém bude malé pohoštění, živá hudba, neformální beseda s porotou…

Součástí festivalu jsou také „Koncerty v regionu“, kterých se, věříme, aktivně pěvecky zúčastníte.