Veronika Vítová (porotkyně a lektorka Jirkovského Písňovaru) vydává (s vaší pomocí?) nové CD

Vytvořeno 26. srpen 2019

Milí přátelé!

Nahrávám právě své debutové CD s mými autorskými skladbami (písněmi, chcete-li) a rozhodla jsem se, že vás touto cestou požádám o pomoc s jeho financováním.

Založila jsem na serveru Hithit svou kampaň, kde si můžete vybrat výši příspěvku a za svůj příspěvek nějakou zajímavou odměnu. Například právě finální podobu CD ve fyzické nebo elektonické podobě, vstupenku na speciální koncet, nebo se mnou můžete zasadit pár stromů, aby to mělo ještě trochu hlubší smysl, nebo si zaplatit hodinu zpěvu, nebo se mnou můžete zajít na pivo atd.
Celé kampani zbývá do konce ještě 25 dní a vybráno je už 50 % celé částky. Pokud by se mi nepodařilo vybrat celých 100 %, všechno se vrací zpět přispěvatelům a to by byla škoda. Doufám, že se podaří cílové částky dosáhnout i s vaší pomocí.

Zde je odkaz, kde najdete detaily projektu:

https://www.hithit.com/cs/project/6536/veronika-vitova-vydava-debutove-cd

Proč to dělám?

Skládat vlastní hudbu a ponořit se do vytváření nečeho nového je pro mě zatím největším hudebním naplněním a natočit vlastní CD je pro profesionálního muzikanta naprostou povinností a samozřejmostí, protože to je jedna z hlavních cest, jak se svou hudbu může dostat do povědomí lidí. Je to vlastně taková virtuální vizitka. Pro nezávislého muzikanta, který není zatím zastupován žádným vydavatelstvím, je to ovšem záležitost poněkud nákladná. Vzhledem k tomu, že CD se ve své fyzické podobě prodávají téměř jen na koncertech, je tato investice také skoro nevratná. Právě proto jsem se rozhodla, že touto cestou oslovím své kamarády, přátele, fanoušky a zatím neznámé filantropy a potenciální sponzory, aby mi s financováním mého projektu pomohli a umožnili mi tak vytvořit projekt bez kompromisů a na špičkové úrovni.

Děkuji za váš čas při čtení tohoto emailu a také za váš případný příspěvek.

Veronika Vítková
www.veronikavitova.cz
www.skety.cz